תחומי הטיפול בקליניקה | דעת הגוף | ירידה במשקל ללא דיאטה
הפרעות אכילה

טיפול בהפרעות אכילה

"הפרעת אכילה" אינה מילה גסה

הפרעות אכילה הולכות ונעשות יותר ויותר שכיחות עד כדי שנראה שזה לא טבעי שלמישהו לא יהיה אותן. 

הטיפול הפרטני בקליניקה, בשונה מטיפול בקהילה ובאשפוזים, מתמקד בקצב האישי של המטופל ופחות בהצלת חיים מיידית ולכן הוא מאפשר תהליך שמותאם למטופל, עובד ביחד איתו ולא "בניגוד לרצונו" ומעודד להתקדם מתוך בחירה לעבר איזון, שליטה, מודעות ושקט בראש.

קראו עוד על הטיפול בהפרעות אכילה בשיטת דעת הגוף >>

lose weight

טיפול ירידה במשקל

בלי תפריטים, בלי רעב, בלי דיאטות

דיאטות רבות בנויות על חוקים של הימנעות ממזנות מסויימים: הימנעות ממתוקים, הפרדת אבות מזון, הפסקת אכילה החל משעה מסויימת וכו', והמטרה של כולן היא שנאכל פחות.

השאלה היא האם כל החיים אנחנו יכולים להימנע מפחמימות? ממתוקים? להפריד מזונות? לאכול רק אוכל דיאטטי?
לרוב אנחנו נשברים ואף עולים יותר וזאת מכיוון שלא כך באמת היינו רוצים לאכול.

קראו עוד על הטיפול בעודף משקל בשיטת דעת הגוף >>

איך לעלות במשקל

טיפול עלייה במשקל

יש דרך בריאה להגיע למשקל שנכון לגוף שלך

הטיפול בתת-משקל הוא מסובך וקשה לעיתים אף יותר מאשר הטיפול בירידה במשקל.  אנשים בעלי חילוף חומרים גבוה במיוחד אשר גופם מנצל את רכיבי התזונה לאנרגיה בצורה יעילה מוצאים את עצמם נאבקים מול הרזון במשך שנים ולא מצליחים לעלות במשקל.

פעמים רבות הבעיה נובעת מחוסר הזיהוי של תחושת הרעב. רבים מהסובלים מתת משקל לא מזהים מתי הם רעבים או שהם מזהים אך לא עוצרים לאכול בזמן וכך תחושת הרעב הולכת ונעלמת.

קראו עוד על טיפול עלייה במשקל בשיטת דעת הגוף >>

child

תזונת ילדים

בחרו ב-"נון דיאט" לטיפול תזונתי לילדכם

ההשמנה בילדים פוגעת לא רק בבריאותם. ילדים בעלי משקל עודף סובלים לעיתים קרובות מדימוי עצמי נמוך, חווים עלבונות ולעג מצד חבריהם ולעיתים גם מצד המשפחה הקרובה והמורחבת. הם מרגישים אשמים שהם אוהבים לאכול והערך העצמי שלהם נפגע מכך.

למרות ההאשמות שהם סופגים, לרוב אין להם הרבה שליטה על המצב. הם נתונים לאחריות של הוריהם בנוגע לכל מה שקשור למזון. על ההורים לקחת את תפקידם בנוגע להרגלי האכילה של ילדיהם.

קראו עוד על טיפול תזונתי לילדים בשיטת דעת הגוף >>

סיפורי הצלחה​

 • דריה

  היית לי לעזר רב, בזכותך למדתי להקשיב לגוף שלי ולצרכיו האמיתיים ולפעול לפיהם. קיבלתי ממך כלים פשוטים שבאמצעותם החזרתי לעצמי את השליטה על הגוף ועל סדר היום. מצאתי בעזרתך את המתכון שמשלב גם הנאה מהאוכל וגם שליטה על הנאה זו.

  דריה
 • אילה

  למדתי לאכול כשאני רעבה, ולהפסיק כשאני שבעה. למדתי לאכול כל מה שאני אוהבת ולשלוט באוכל, במקום שהוא ישלוט בי. למדתי שלאכול בארוחות משפחתיות בשישי שבת זה לא חייב תמיד להיגמר בתחושת התפוצצות והרגשה ממש לא טובה. אני יודעת שהגעתי הביתה, וזה הבית שלי לתמיד.

  אילה
 • יאיר

  אני מאד מודה לך עבור תוכנית האכילה הנכונה שהעברת לי. הדרך מאד טובה וקלה לביצוע ואכן תוצאות לא אחרו לבוא! הפנמתי את השיטה ובעיקר את עקרון האיזון באכילה. תודה רבה גם עבור ההדרכה שאת ממשיכה בה ויש בה ערך רב!

  יאיר
 • הילה

  החזרת לי את השליטה, ואת הביטחון. למדתי ממך המון, לא ידעתי שדיאטה/ הרגלי אכילה לחיים, יכולים להתקבל אצלי ולהפוך לחלק מהשגרה ולא לאיזו טרחה זמנית.

  הילה
 • אנני

  כיום אחרי שנה וחצי עם 17 ק"ג מינוס, אני יכולה להגיד בביטחון מלא שהמטרה הושגה, והמשקל שירד, משמח ככל שיהיה, הוא רק השתקפות של תהליך מדהים שעברנו יחד, ואני ממשיכה בדרך הזו הלאה.

  אנני

לקביעת פגישת היכרות ויעוץ ללא תשלום, השאיר/י פרטים ואחזור אליך בהקדם 


במסירת הפרטים אני מאשר/ת קבלת דיוור רלוונטי בלבד וחומר פרסומי מדעת הגוף